Gaspari Nutrition IsoFusion - 3 Lbs. (Vanilla Ice Cream) for $29.99 at Amazon.com!
- Click Here to go directly to the deal
- See our Supplement Deals page
Comment from PricePlow
Pure whey protein isolate (and we’re big fans of this one) at under $10.00/lb? IN!
Regarding the orange cream flavor: consensus on our Facebook discussion is that it taste great if you add something like almond milk to it, but it’s a bit thin in water alone.
Deal Criteria for Gaspari Nutrition IsoFusion:
- Price Per Unit to get on Deals Page: $10.00 per Lb.
- Price Per Unit to generate email blast: $10.00 per Lb.
Agree or Disagree with this deal? Leave feedback in a comment below!